Birim Fiyat Kitabı Online Satış Yazılımı, Sıkça Sorulan Sorular

Resim

 

Web sitenizde üyelik kaydı oluşturdum. Henüz uygulamaya giriş şifrem gelmedi, ne yapmalıyım?

Üyelik kaydı oluşturduktan sonra üyelik talebiniz TEDAŞ yetkilisi tarafından kontrol edilip onay verilecektir. Onay işlemi sonrası mail adresinize uygulamaya giriş için gerekli E-posta ve Şifre bilgisi gönderilecektir.

Üyelik Tipi seçimi ve ödeme süreci nasıl gerçekleştirilecektir?

Web sitemizde Fiyatlandırma tablosu altında yer alan üyelik tiplerini (TİP-1 Dijital Erişim Hakkı, Tip-5 Tekli Erişim Hakkı gibi) inceleyerek satın almak istediğiniz erişim hakkına ait ücreti Banka Hesap numarasına yatırdıktan sonra banka dekontunuzu sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Üyelik Tipi seçimi ve dekont yükleme işlemini Dekont Yükle sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyatlandırma tablosunda yer alan satış bedelleri KDV hariç bedeller mi?

Tabloda belirtilen satış bedellerine KDV dahil değildir. Ödemenizi üyelik bedeli+KDV olarak yapabilirsiniz.

Ödememi yaptım, dekontu sisteme yükledim. Birim Fiyat Kitabını görüntüleyemiyorum.

Dekont yükleme işleminizden sonra TEDAŞ yetkilileri tarafından dekont bilgileriniz kontrol edilecek ve satın alımını yaptığınız yıla ait aboneliğiniz aktif edilecektir. ' 2021 Birim Fiyat Kitabı aboneliğiniz aktif edilmiştir. Kitaplarım ekranına girerek abone olduğunuz yıla ait Birim Fiyat Kitabını görüntüleyebilirsiniz.' mailini aldıktan sonra kitap görüntüleme yapabilirsiniz.

Dijital Birim Fiyat Kitabını indirdim, kitap içeriği ile ilgili bilgi almak istiyorum?

Birim Fiyat Kitabı içeriğine yönelik tüm soru, görüş, destek taleplerinizi birimfiyatdestek@tedas.gov.tr mail adresine iletebilirsiniz. Yetkili kişilerce en kısa sürede konuyla ilgili size dönüş yapılacaktır.